Print this page

Autokool Alopex

 

Autokool Alopex

Telefon:

433 5434 / GSM: 50 53 269

Aadress: 

Väike-Turu 3, 71003 Viljandi

Lisainfo:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.alopex.ee  

 

Autokoolis Alopex saab õppida A, B ja C1 kategooria sõidukijuhiks. B-kategooriat on võimalik õppida ka automaatkäigukastiga autoga. Kursused algavad igal kuul ja kestavad kaks kuud. Koostöös OÜ Koduliisinguga on Autokoolis Alopex võimalik tasuda kursue eest järelmaksuga. Esmase juhiloa taotleja võib ARK teooriaeksami teha ette 6 kuud ja sõidueksami 3 kuud enne 18-aastaseks saamist. Piiratud õigusega juhiloa taotleja peab ARK eksamipäevaks olema 16 aastat vana.
OÜ Autokooli Alopex õpilased on riiklikul eksamil ühed edukamad Viljandis (vaata riiklikul eksamil läbisaamist :) ja ARK on seda ka tunnustanud (vaata ARK tänukiri). Kaasaegsed õppevahendid, kõigile õpilastele e-autokooli kasutamise võimalus (ainsana Viljandi autokoolidest), kogenud õpetajad ja uued autod VW Golfid aitavad Sinust vormida tulevast head autojuhti. Kõik õpilased saavad soovi korral endale päriseks (me ei rendi ega laenuta) autokoolist liikluseeskirja, liiklusseaduse ja liiklustestide raamatu. Kui Teil ei ole võimalik õppida kursustel,siis saab B kategooria kursust läbida e-õppena.

TULE JA ÕPI ;-)

 

Read 2878 times

Related items

Me kasutame küpsiseid selleks, et meie veebilehe külastamine oleks võimalikult meeldiv. Veebilehe kasutamist jätkates, kaasa arvatud maandumislehele jäämisega, nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsiste kasutamisega sellel veebilehel.

Nõustun