Kirss.Net

 

SPA HOTELL LAINE

Telefon:

Telefon: 472 4400
Faks: 472 4401

Aadress: 

Sadama 9 / 11, Haapsalu 90502 LÄÄNEMAA

Lisainfo:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.laine.ee

 

FRA MARE THALASSO SPA HOTELL

Telefon:

Telefon: 472 4600
Faks: 472 4601

Aadress: 

Ranna tee 2, Haapsalu 90403 LÄÄNEMAA

Lisainfo:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.framare.ee

 

TAASTUSRAVIKESKUS ESTONIA AS

Telefon:

Telefon: 447 6905
Faks: 447 6901

Aadress: 

A.H.Tammsaare 4A, Pärnu 80010 PÄRNUMAA

Lisainfo:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.spaestonia.ee

 

SANATOORIUM TERVIS AS

Telefon:

Vabaajakeskus E-R 6.30-22.00
tel 44 79 440
Hotell 24h tel 44 50 111, 44 50 211
Müügiosakond E-R 9:00-16:30
tel 445 0310  
Telefon: 445 0111
Faks: 445 0307

Aadress: 

Seedri 6, Pärnu 80012 PÄRNUMAA

Lisainfo:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.spa.ee

 

PROFVET OÜ VESIMASSAAŽ

Telefon:

5647 2291

Aadress: 

Jaama 76, Tartu 50605 TARTUMAA

Lisainfo:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.profvet.ee

 

JÄNEDA LÕÕGASTUSKESKUS - SPA

Telefon:

384 9753

Aadress: 

Jäneda, Tapa vald 73602 LÄÄNE-VIRUMAA

Lisainfo:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.janedaturism.ee

 

LOKSA RAVIKESKUS OÜ

Telefon:

Telefon: 603 1302
Faks: 603 1302 
Administraator 6031245
Administraator GSM 53315082
Avatud E - P 0.00-24.00

Aadress: 

Posti 29, Loksa 74805 HARJUMAA

Lisainfo:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.loksark.ee

 

TOILA SANATOORIUM AS

Telefon:

Telefon: 334 2900
Faks: 334 2901
Hotelli administraator 24 h 3342900
Restoran Mio Mare 3342916
Konverentsid 3342904
Toila Termid 3342910
Raviosakond 3342927
Kämping (hooaeg mai - september) 3342920
Wellnesskeskus ORHIDEE 3342931

Aadress: 

Ranna 12, Toila, Toila vald 41702 IDA-VIRUMAA

Lisainfo:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.toilaspa.ee

 

SPA HOTELL VIIKING

Telefon:

Telefon: 443 1293
Faks: 443 1492 
Administraator 24 h + 372 44 31 293
Administraator GSM + 372 50 13 496
Raviregistratuur +372 44 31 327
Hambaravi +372 44 27 857

Aadress: 

Sadama 15, Pärnu 80012 PÄRNUMAA

Lisainfo:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.viiking.eu

 

TERVISE PARADIIS OÜ

Telefon:

» Veekeskus E-R 6.30-22.00 445 1666
» Hotell 24h 445 1600
» Ravi- ja lõõgastusprotseduurid 445 1630
» Müügiosakond E-R 9:00-16:30 445 0310

Telefon: 445 1600
Faks: 445 1601

Aadress: 

Side 14, Pärnu 80010 PÄRNUMAA

Lisainfo:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.spa.ee

ILUNIPID, MEIKIMINE

Marjatooni huulepulk: selle suve populaarseim - meik nagu staaridel

Rasketel kriisiaastatel on eriti suur nõudlus naiste huulepulkade järele. Miks? Soetada midagi kallist pole võimalik, huulepulk on aga alati taskukoha

Loe edasi »
Kas koos või lahku?

Erinevate kosmeetikavahendite kombinatsioonid ei pruugi anda soovitud tulemust. Milliseid kombinatsioone on mõistlikum vältida?  

Loe edasi »

Hetkel on lehel...

We have 69 guests and no members online

Võta kaalust alla koos Ashley Bordeniga kõigest 14 päevaga!  (Nüüd mugav sinu nutitelefonil )

14 päeva vastu pidada pole üldsegi raske, sest nii lühikeseks ajaks suudad sa küll ennast kokku võtta. 

Veelgi enam, õigel rajal aitab püsida Ashely Bordeni isiksus, tema figuur ja välimus, sest teda ei kutsuta asjata fitnessi guruks. 

Dieedi reegleid loe siin  >>

Huvitavat näohoolduse kohta

Kas koos või lahku?

Erinevate kosmeetikavahendite kombinatsioonid ei p

Loe edasi »

Küüned, Küünehooldus

Juuksehooldus

Juuste väljalangemine

Juuste väljalangemine on nagu kasvugi lo

Loe edasi »

Me kasutame küpsiseid selleks, et meie veebilehe külastamine oleks võimalikult meeldiv. Veebilehe kasutamist jätkates, kaasa arvatud maandumislehele jäämisega, nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsiste kasutamisega sellel veebilehel.

Nõustun