Print this page
Sunday, 19 July 2009 15:47

Intiimelu levinumaid eksiarvamusi

Kuidas kummutada visalt püsivaid intiimelu stereotüüpe? Paljude põlvkondade jooksul teadvusse juurdunud müüte polegi nii kerge teadvusest välja tõrjuda, ent üritagem siiski.

sex

„Meestele meeldib kiire suguühe – üks-kaks, pikali-püsti...”


Mõnikord tahavad mehed tõesti „hähkukat” ent siiski pole see tugevamale poolele ainus nautimisviis. Seksuoloogide uuringute kohaselt kaebab suur osa mehi selle üle, et neil jääb vajaka eelmängust – ainult iga kümnes eelistab asuda kohe asja kallale.


„Kui tal „ei tõuse”, siis olen süüdi mina”


Mehed pole masinad ja nende suguelund peab end vahel üleval nii nagu ise tahab. On tuhandeid põhjusi, mis mehel erektsioon just sel hetkel ei saabu(tööalane stress, füüsiline väsimus, unepuudus jne), isegi kui tema kõrval on armastatud naine.


„Mehed tahavad alati”


Muidugi tahavad nad võrdlemisi tihti, kuid siiski mitte nõnda sageli, kui nad ise kinnitavad. Mõnedes suhetes kaob partneritel vastastikune seksuaalne tõmme. Mehed arvavad kuni tänase päevani, et „nad peavad alati tahtma”, ent seksuoloogide küsitletuist teatasid pooled, et suhtuvad seksi kui kohustusse ja tegelevad sellega vaid naise meeleheaks.


„Meeste seksuaalsus on primitiivne”


See eksiarvamus on naistes visalt juurdunud. See pole tõsi: ejakulatsioon ei tähenda veel, et mees oleks piiritult õnnelik. Mehed tunnetavad orgasmi mitut moodi: ejakulatsiooni ja kõrgema naudingu vahel on palju nüansse. Mehe seksuaalsus on niisama keeruline ja individuaalne kui naise oma.


Allikas: „Kallis, armas, ainuke”, Kirjastus Sünnimaa, 1999

Read 7749 times

Related items

Me kasutame küpsiseid selleks, et meie veebilehe külastamine oleks võimalikult meeldiv. Veebilehe kasutamist jätkates, kaasa arvatud maandumislehele jäämisega, nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsiste kasutamisega sellel veebilehel.

Nõustun