Print this page
Thursday, 24 December 2009 13:26

Jõululugu

Rate this item
(0 votes)

 

film  

Originaalpealkiri: A Christmas Carol

Filmi pikkus: 1:36 h

Žanr: perefilm, animatsioon, ulme

Lavastaja: Robert Zemeckis

Osades: Jim Carrey, Steve Valentine, Daryl Sabara, Sage Ryan

Tootmisaasta: 2009, Walt Disney Pictures

Kinodes alates: 20.11.2009


“Jõululugu“ on tõeline fantaasia tulevärk, mille nõiub ekraanile Oscari-võitjast lavastaja, oma julgete uuenduste poolest tuntud Robert Zemeckis. 

 

Film toob vaatajani Charles Dickensi klassikalise loo, kasutades selleks tehnika viimast sõna 3D-tehnoloogia vallas. Ebenezer Scrooge (Jim Carrey) alustab jõuluaega nii nagu igal aastal, suhtudes pühadesse hapu halvustamisega, mille osaks saavad ka tema ustav abiline (Gary Oldman) ja hooletu sugulane (Colin Firth). Aga kui möödunud, praeguste ja tulevaste jõulude vaimud sunnivad vana Scrooge’i tõele näkku vaatama, peab ta praotama oma kivistunud südant, et teha heaks aastatepikkused õelused enne, kui on liiga hilja.

Kaasahaarava vaatemängu lavastas Robert Zemeckis (“Forrest Gump“, “Tagasi tulevikku“, “Polaarekspress“) osades Jim Carrey (“Kõigele “jah““), Gary Oldman (“Pimeduse rüütel“), Colin Firth (“Mamma mia!“), Bob Hoskins (“Manhattani Tuhkatriinu“), Robin Wright Penn (“Beowulf“), Cary Elwes (“Princess Bride“), Fionnula Flanagan (“Teadmata kadunud“) jt.

 

 

film 

 

film 

 

film 

 

film 

 

allikas: superkinod.ee

Read 4284 times

Related items

Me kasutame küpsiseid selleks, et meie veebilehe külastamine oleks võimalikult meeldiv. Veebilehe kasutamist jätkates, kaasa arvatud maandumislehele jäämisega, nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsiste kasutamisega sellel veebilehel.

Nõustun