Print this page
Friday, 25 December 2009 14:35

Raudmees 2

Rate this item
(0 votes)

 

film

Originaalpealkiri: Iron man 2

Filmi pikkus: 2:00     h

Žanr: seiklus

Lavastaja: Jon Favreau

Osades: Robert Downey Jr, Scarlett Johansson, Mickey Rourke, Gwyneth Paltrow

Tootmisaasta: 2010

Kinodes alates: 30.04.2010


Sellest päevast, mil miljardärist leidur Tony Stark teatas, et tema ongi Raudmeheks ristitud superkangelane, on tema elu muutunud oluliselt keerulisemaks.

 

 

Nii valitsus, press kui ka avalikkus avaldavad survet, et ta jagaks oma leiutisi terve maailmaga. Tony aga ei taha Raudmehe soomuse alla peidetud saladusi avalikustada, sest kardab, et informatsioon võib sattuda valedesse kätesse. Koos ustava abilise Pepper Pottsi (Gwyneth Paltrow) ja vana sõbra James ”Rhodey” Rhodesiga enda kõrval sõlmib Tony uusi liite ning astub vastuu utele võimsatele vastastele.

 

”Raudmees 2” on järg 2008. aasta kassathitile, mille aluseks Marveli kirjastuse legendaarne koomiksikangelane. Osades Robert Downey Jr (”Sherlock Holmes”), Mickey Rourke (”Maadleja”), Scarlett Johansson (”Ta pole sinust eriti huvitatud”), Sam Rockwell (”Kõigil läheb hästi”), Gwyneth Paltrow (”Armunud Shakespeare”), Don Cheadle (”Oceani 13”), Samuel L. Jackson (”Pulp Fiction”) jpt. Lavastajaks selgi korral Jon Favreau (”Made”). 

 

 

film

 

film

 

film

 

film 

 

film 

 

allikas: www.forumcinemas.ee

Read 2358 times

Related items

Me kasutame küpsiseid selleks, et meie veebilehe külastamine oleks võimalikult meeldiv. Veebilehe kasutamist jätkates, kaasa arvatud maandumislehele jäämisega, nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsiste kasutamisega sellel veebilehel.

Nõustun