Print this page
Friday, 02 August 2013 13:29

Percy Jackson: Koletiste meri

Rate this item
(0 votes)

Originaalpealkiri: Percy Jackson: Sea of Monstersfilmid 2013

Filmi pikkus: 1 h 37 min  

Žanr:   Seiklus, fantaasia, Alla 12 a. mittesoovitatav

 

Lavastaja: Thor Freudenthal

Osades:  Logan Lerman, Alexandra Daddario, Brandon T. Jackson 

Tootmisaasta: 2013

Kinodes alates:   16.08.2013

Mütoloogilise merejumala Poseidoni segaverelise poja Percy Jacksoni seikluste uus peatükk PERCY JACKSON: KOLETISTE MERI on fantaasiarikas seiklusfilm, mille aluseks Rick Riordani poolt loodud kangelasest jutustav menuromaanide sari. Järg 2010. aasta seiklusfilmile PERCY JACKSON ja OLÜMPLASED: VÄLGUVARAS.

Percy Jackson (Logan Lerman, "The Perks of Being a Wallflower", "3.10 to Yuma") ei tunne end kuigi kangelaslikult. Ta päästis küll mõne aasta eest maailma, aga nüüd on see hakanud talle tunduma pigem õnneliku juhusena. Kas tema elus polegi enam ruumi kangelastegudele?

Pärast seda, kui Percy saab teada, et tal on koletisest poolvend, hakkab talle tunduma, et Poseidoni pojaks olemine on pigem needus kui vedamine. Tal pole aga pikalt aega nukrutseda - segavereliste varjupaigaks oleva laagri maagilised piirid hakkavad langema ning salapäraste koletiste hord ähvardab hävitada ainsa paiga, kus iidsete jumalate lapsed on end saanud seni turvaliselt tunda....
  

 

film

 film

film

allikas: www.forumcinemas.ee : imdb.com 

Read 1938 times

Related items

Me kasutame küpsiseid selleks, et meie veebilehe külastamine oleks võimalikult meeldiv. Veebilehe kasutamist jätkates, kaasa arvatud maandumislehele jäämisega, nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsiste kasutamisega sellel veebilehel.

Nõustun