Print this page
Wednesday, 13 November 2013 09:31

Machete tapab

Rate this item
(0 votes)

Originaalpealkiri: Machete Killsfilmid 2013

Filmi pikkus: 1 h 47 min  

Žanr:   Kriminull, draama, thriller, Alla 14 a. keelatud

Lavastaja:  Robert Rodriguez
Osatäitjad:
Danny Trejo, Mel Gibson, Charlie Sheen, Michelle Rodriguez, Amber Heard, Alexa Vega, Antonio Banderas, Demian Bichir

Tootmisaasta: 2013

Kinodes alates:   1.11.2013

MACHETE on tagasi! USA president (Charlie Sheen, telesari "Kaks ja pool meest") värbab Machete (Danny Trejo) eluohtlikule missioonile ning saadab ta Mehhikosse ülesandega peatada sõge revolutsionäär ja miljardär Mendez (Oscari-kandidaat Demian Bichir, telesari "Sild"), kes seal kandis anarhiat külvab ja kavatseb Washingtoni suunas raketi lendu lasta.

Machete peab Hullu Mendeze elusalt USA-sse tagasi toimetama ning samas jagu saama jõhkratest palgamõrtsukatest, palgasõduritest ja kartelli taparühmadest, kes kõik soovivad Mendeze eluküünla kustutada. USA-s annab Machete Mendeze üle ekstsentrilisele miljardärile ja relvakaupmehele Luther Vozile (Mel Gibson), kes oskab ainsana sõgeda mehhiklase raketi kahjutuks teha.

Kui Macheteni jõuavad kuuldused, et Voz plaanib avakosmoses oleva raketiga ise maailmas anarhiat külvata, kutsub Machete Vozi takistamiseks appi vanad sõbrad (sh. Michelle Rodriguez Luzi rollis) ning uued liitlased, nende hulgas ka Miss San Antonio (Amber Heard), kes on ühteaegu nii iluduskuninganna kui ka salamõrvar.

MACHETE TAPAB on Machete-triloogia teine film, mille lavastas Robert Rodriguez (“Machete”, “Sin City”).
 
 
 
 

 

film

 film

film

allikas: www.forumcinemas.ee : imdb.com 

div align=
Read 1714 times

Related items

Me kasutame küpsiseid selleks, et meie veebilehe külastamine oleks võimalikult meeldiv. Veebilehe kasutamist jätkates, kaasa arvatud maandumislehele jäämisega, nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsiste kasutamisega sellel veebilehel.

Nõustun