Kirss.Net

Kasutajatingimused, Privaatsuspoliitika

 

Kallis lugeja! Meie portaal on loodud selleks, et pakkuda Sulle kõige kasulikumat, täpsemat ja huvitavamat infot erinevatel teemadel – iga naine leiab vastused olulistele küsimustele ilust, tervisest, moest ja uutest trendidest, psühholoogiast, staaridest. Mida selga panna, mis toitu valmistada, kuidas suhelda ja mis maailmas hetkel toimub – see on informatsioon, mida läheb iga päev vaja!   

Kirss.Net   toob lugejani uued trendid ja päevakohased teemad, avaldab huvitavaid artikleid armastusest, perekonnast, karjäärist ja ilust, annab teada põnevatest üritustest ja palju muud...

Kerge navigatsioon aitab kiiresti leida vastuse igale küsimusele, veeta aega huvitavalt ja kasulikult. Meil oleks väga hea meel, kui teie, meie lugejad, külastaksite meie veebilehte iga päev. Kirss.Net ja tass aromaatset kohvi on kõik, mida naine vajab, selleks, et alustada naeratusega igat päeva! Meeldivat kasutamist!

Kasutamistingimused

Kirss.Neti lugemine on kõigile tasuta. Kirss.Net teeb kõik endast oleneva, et portaalis sisalduv informatsioon oleks tõene, kuid ei garanteeri informatsiooni õigsust ega vastuta informatsiooni kasutamisest tekkivate võimalike tagajärgede eest. Samuti ei vastuta Kirss.Net reklaamkuulutustes sisalduva informatsiooni eest. Kirss.Netil on õigus valikuliselt kustuda kasutajate poolt sisestatud materjale, mis meie arvamuse kohaselt rikuvad kolmandate isikute õigusi, ei vasta Eesti Vabariigi seadustele või lähevad vastuollu hea tavaga. Kirss.Netil on õigus kasutada veebikeskkonnas tehtud postitusi oma äranägemise järgi, sh neid tsiteerida või kasutada artiklites.

Kirss.Net jätab endale õiguse kasutamistingimusi ette teatamata muuta ja täiendada.

 

KÜPSISED

Kirss.Net veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsised on väikesemahulised tekstifailid, mis salvestatakse veebilehitseja vahendusel kliendi arvutisse või muusse seadmesse, millega klient veebilehte külastab (telefon, tahvelarvuti vms). Küpsiseid kasutatakse eelkõige eesmärgiga tagada veebilehekülgede parem toimine ning mugavam ja isikupärasem kasutuskogemus. Küpsised ei kogu andmeid ise kliendi seadmest ega salvesta isikuandmeid. Kirss.Net veebilehe esmakordsel külastamisel teavitatakse klienti küpsiste kasutamisest. Veebilehe kasutamise jätkamisega klient kinnitab, et on nõustunud küpsiste kasutamisega. Küpsiste kasutamist on võimalik keelata, muutes veebilehitseja privaatsusseadeid. Kui keelata küpsiste kasutamine, võib juhtuda, et kõik veebilehe osad ei toimi korralikult.

Veebilehel kasutatakse sessiooniküpsiseid ja püsiküpsiseid. Ajutised ehk sessiooniküpsised kustutatakse kasutaja seadmest pärast veebilehitseja sulgemist. Püsiküpsised salvestuvad seadmesse pärast veebilehitseja sulgemist ning säilivad kuni [2 aastat]. Kirss.Net veebilehel kasutatakse järgmist liiki küpsiseid: - Hädavajalikud küpsised, mis on vältimatult vajalikud veebilehe kasutamiseks või veebilehe teatud funktsioonide toimimiseks. - Analüütilised küpsised, mis koguvad teavet selle kohta, kui palju veebilehte külastatakse, kust külastajad veebilehel jõuavad jms. Nende abil kogutud teavet kasutame veebilehe kasutamisel tekkivate probleemide tuvastamiseks ning veebilehe kasutuskogemuse parandamiseks. - Kolmandate osapoolte küpsised.

Privaatsustingimused 

Me võtame Teie andmete privaatsust ja turvalisust tõsiselt. Sel põhjusel oleme koostanud privaatsuspoliitika põhimõtted, et anda detailset ülevaadet sellest, kuidas me kogume ja töötleme meie kasutajate andmeid. Meie tegevus on kooskõlas Euroopa Liidu Isikuandmete kaitse üldmääruse (GDPR 2016/679) ja Eesti Vabariigi seadustega. 

Kontaktinfo

Meie oleme Made Mobile Creative OÜ (Kirss.Net), oleme registreeritud Eestis, äriregistri koodiga 11455755), aadress: 13423 Tallinn, Eesti. Käesolevate Privaatsuspõhimõtetega seotud küsimuste, kommentaaride ja päringute esitamiseks palume saata e-kiri aadressile: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Miks ja kuidas me kasutame Google Analyticsit?

Kirss.net-l vaja teada, milliseid lehti ja brausereid erinevad külastajad kasutavad ning mil moel nad erinevate veebilehtede vahel liiguvad. 

Kirss.Net kasutab andmete kogumiseks ning analüüsimiseks Google Analytics tarkvara ning küpsiseid (mõlemat haldab Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043, USA). Küpsised edastatakse Google serverisse USA-s ning salvestatakse seal. Kasutaja isikuandmete kaitsmiseks muudab Google teie IP anonüümseks, kärpides teie EL liikmesriigis või Euroopa Majanduspiirkonnas asuva IP aadressi. Küpsiste salvestamise keelamiseks saate oma brauseris valida sobivad seaded. Lisaks on võimalik küpsiste abil genereeritud andmete kogumist ja nende Google poolt kasutamist keelata, laadides alla ning installeerides brauserisse pistikprogrammi, mille leiate siit. Täpsema teabe kasutustingimuste ja privaatsuspoliitika kohta leiate aadressil: www.google.com/analytics/terms/gb.html või https://policies.google.com/.

Materjalide kopeerimine ja levitamine

Meil ei ole midagi vastu, kui te soovite meie materjale kasutada. Materjali kasutamise ainukeseks tingimuseks on materjali varustamine otselingiga leheküljele www.kirss.net või otselingiga originaalartiklile( Näiteks: Originaalartikkel: Rasedana reisima)

 

www.kirss.net 

More in this category: « Reklaam Kontakt »

ILUNIPID, MEIKIMINE

Hoolitsetud küüned + ilusad juuksed + terve nahk = täiuslikkus!

Igaüks tahaks omada pikki ilusaid juukseid, luksuslikke küüsi ning säravat ideaalselt siledat nahka, ühesõnaga olla täiuslik. See polegi niivõrd raske

Loe edasi »
Määra oma värvitüüp! Kas sa oled talve-, kevade-, suve- või sügisenaine?

Talve- ja suvenaine kasutab rohkem külmi värve, kevad ja sügis vastavalt sooje. Vaata, kes oled sina!

Loe edasi »

Hetkel on lehel...

We have 188 guests and no members online

Võta kaalust alla koos Ashley Bordeniga kõigest 14 päevaga!  (Nüüd mugav sinu nutitelefonil )

14 päeva vastu pidada pole üldsegi raske, sest nii lühikeseks ajaks suudad sa küll ennast kokku võtta. 

Veelgi enam, õigel rajal aitab püsida Ashely Bordeni isiksus, tema figuur ja välimus, sest teda ei kutsuta asjata fitnessi guruks. 

Dieedi reegleid loe siin  >>

Huvitavat näohoolduse kohta

Kosmeetikumid - keemia sinu kehas

Huuli värviv naine sööb elu jooksul ära 9 kilo huu

Loe edasi »

Küüned, Küünehooldus

Juuksehooldus

Me kasutame küpsiseid selleks, et meie veebilehe külastamine oleks võimalikult meeldiv. Veebilehe kasutamist jätkates, kaasa arvatud maandumislehele jäämisega, nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsiste kasutamisega sellel veebilehel.

Nõustun